1.    
  2.     Зняття гель-лаку

Зняття гель-лаку

На сьогоднішній день особливо затребуваними є перманентні покриття за допомогою гель-лаку. Вони виглядають бездоганно і, до того ж, тримаються протягом тривалого часу. Але головним, і, мабуть, єдиним недоліком довготривалого манікюру є необхідність зняття такого покриття. Найкраще довірити цю справу професіоналам, звернувшись в салони і центри краси Києва.

На даний момент пріоритетним напрямком в розробці гель-лаків є легке і швидке зняття матеріалу з нігтів після того, як буде завершено термін його «шкарпетки ». Практично всі виробники запевняють, що їх продукція швидко, безболісно і легко знімається з нігтьових пластин. Але, на жаль, на практиці це далеко не завжди так.

Засоби для зняття гель-лаку

Першим на вітчизняному ринку з’явився гель-лак Shellac, презентований відомою компанією Creative Nail Design (США). Головна перевага шелаку – надзвичайно просте зняття покриття. При цьому нігті не відчувають ніякого згубного впливу. Гель-лак від CND косметологи знімають за допомогою фольги ватних дисків. Для цього фахівець просочує ватяні диски засобом Product Remover (це, до речі, також продукт Creative Nail Design), накладає їх на нігті і обертає фольгою. Вже через десять хвилин можна знімати гель-лак разом з обгорткою. Для цього слід лише трохи його придавити.

Перед зняттям фольги косметолог робить погладжування. Решта частинки шелаку, як правило, з легкістю видаляються за допомогою дерев’яної палички. Також виробник рекомендує використовувати для зняття гель-лаку Shellac Remover Wraps – фірмові обгортки, які роблять процедуру більш ефективною.

Але далеко не всі гель-лаки можна зняти так само швидко і легко, як шелак. У деяких випадках фахівці стикаються з такою проблемою – покриття залишається дуже міцним навіть після зняття обгорток з нанесеним засобом і використання пушера і дерев’яної палички. Тому єдино вірним рішенням для деяких майстрів залишається спилювання гель-лаку пилочками або фрезами. Незаперечний мінус цього підходу – пошкодження нігтьових пластин.

Технологія зняття гель-лаку в салонах

Саме тому довіряти процедуру зняття гель-лаку слід тільки справжнім професіоналам. Більшість гель-лаків набагато легше видалити з нігтів після того, як попередньо буде знято верхній шар (тобто, топ-гель) за допомогою пилки, Бафа або фрези. Після руйнування шару топа фахівець проводить стандартну процедуру зняття гель-лаку за допомогою обгортання. Завдяки цьому істотно скорочується час відмочування. Натуральна пластина нігтів при цьому не піддається запиливанию.

До речі, гель-лак важче знімається в приміщеннях з низькими температурами. Також набагато складніше відбувається процес розм’якшення нанесеного покриття у клієнток з холодними руками. Майстри в таких випадках використовують додаткове підігрівання пальців, обгорнутих фольгою, за допомогою спеціальних УФ-ламп.

Деякі фахівці перед процедурою наносять на бічні валики і кутикулу вазелін. Таким чином, вдається знизити згубний вплив на шкіру вазеліну. Також це всім відомий засіб захищає пори від проникнення ацетону. У деяких випадках можливе використання спеціальних кремів і масел.

Щоб додатково захистити нігті від впливу ацетону доцільно застосовувати спеціальні препарати. Так, наприклад, в деяких салонах Києва перед покриттям гель-лаком фахівці наносять на нігті клієнта препарат Restructant від ClinestiQ. Він відмінно заповнює порожнечі, що утворилися в нігтьової пластини, виконуючи роль природного кератину, який, як відомо, зміцнює нігті. Його можна використовувати замість праймера.

Спеціаліст знімає обгортки з Ремувер по одному – спочатку з одного пальця зіскоблювати залишки гель-лаку і тільки після цього майстер приступає до зняття обгортки з іншого пальця. Після розмочування залишки гель-лаку відмінно знімаються з допомогою палички.

Полегшити процедуру можна за допомогою нанесення перед покриттям базовим гелем звичайного лаку (але тільки в невеликій кількості). При цьому фахівець завдає лак тільки на середину нігтя. Що стосується базового гелю, то він наноситься лише після того, як лак повністю висохне. Таким чином, зняти гель-лак буде набагато простіше.

Іноді в процесі зняття гель-лаку фахівці використовують механічний спосіб (спилювання), залишаючи при цьому базове покриття. Тобто, спилювання підлягають тільки кольоровий шар і топ-гель. При цьому майстер не використовує для розмочування ацетон, а натуральна нігтьова пластина анітрохи не зачіпається. Природно, цей спосіб доцільно використовувати у випадках, коли майстер знову буде наносити гель-лак.

                                                                 

Вартість послуги Манікюр класичний:

                        

Вартість зняття гель-лаку в салонах і центрах краси Києва становить всього 50 гривень.

                                            

Протипоказання:

                        

Серед протипоказань слід назвати лише індивідуальну непереносимість компонентів і складів, які використовуються під час процедури.

Ефективність салонної процедури

Зняття гель-лаку з поверхні нігтів – досить складна процедура, яку слід довірити справжнім професіоналам. В іншому випадку ви можете завдати шкоди своїм нігтям. На їх відновлення вам знадобиться чимало часу та коштів.

Написати коментар