1.    
  2.     Як тонкі зробити волосся густим і об’ємними

Як тонкі зробити волосся густим і об’ємними

27.12.2017

Красиві і доглянуті волосся у всі часи викликають захоплені погляди протилежної статі і заздрісні погляди власників не настільки чудових волосся.

На сьогоднішній день існує величезна пропозиція різноманітних засобів і процедур, за допомогою яких можна поправити здоров’я і зовнішній вигляд волосся, отримавши неперевершену шевелюру. Але існують деякі але… Наприклад, можливо наростити волосся в салоні, але цей метод не з дешевих, і далеко не кожен може собі дозволити це. Потім потрібно бути впевненим у професіоналізмі майстра, так як можливо отримати не той ефект, якого чекаєш. Тут на допомогу приходять різноманітні засоби по догляду за волоссям, шампуні. Але ефект тут не настільки помітний, вимагає часу, і крім того, виникне необхідність щоденного миття голови. Що не піде на користь вже ослабленим волоссю.

Звичайно ж, ця проблема була відома ще нашим предкам. І через відсутність розвинених технологій і відсутності пропозиції засобів по догляду за волоссям, ще в той час виникла проблема пошуку варіантів розв’язання цієї проблеми, використовуючи те, що є під рукою. Це і стало першопричиною освоїти цілющі засоби оточуючих нас доступних компонентів, сформувавши різноманітні народні методи.

«Мудрість Азії»

чи Помічали Ви природну красу волосся жінок, що живуть в Азії. І причиною цього є не кліматичні або генетичні умови. З дитинства вони навчаються правильному догляду і миття волосся. Беремо склянку рису і два з половиною склянки теплої води, заливаємо його і залишаємо стояти ніч. Оптимально взяти ємність більшої місткості. Далі додаємо скоринку чорного хліба, попередньо зажарив її. Все це ставимо в тепле місце на ніч. Вранці отриману суміш необхідно процідити. Трохи отриманій рідини додаємо в Ваш шампунь, наносимо на голову і волосся, одягаємо шапочку, обертаємо рушником і чекаємо дві години. Далі добре обполіскуємо волосся чистою водою, і потім залишилася рисово-хлібної водою. Після даної процедури сушити волосся з використанням фена не рекомендується, чекаємо природного висихання. Використовуючи дану маску, через кілька місяців Ви отримаєте блискучі і густе волосся.

«Старе в ціні»

Цей рецепт ще простіше. Миєте голову Вашим шампунем, перевагу потрібно віддати м’якого шампуню. Після цього ми беремо не звичний нам бальзам, а звичайне господарське мило. Обов’язковою умовою є те, що це повинно бути мило як раніше, коричневе і з різким і неприємним запахом. Цей метод є дуже дієвим в питанні боротьби з лупою, про яку Ви забудете назавжди. Більш того, волосся стане густішим і слухняними.

Використовуючи такі нескладні методи по догляду за волоссям, через кілька місяців Ви зможете домогтися приголомшливого ефекту і володарем волосся, які будуть привертати увагу оточуючих.

Написати коментар