1.    
  2.     Організація робочого часу в салоні краси

Організація робочого часу в салоні краси

14.11.2017

Головними якостями будь-якого майстра є надійність і професіоналізм.

01.10.14

Такі два поняття ми можемо вважати синонімами, з-за того що перевіреному і надійному майстру вже довіряють, а саме довіра клієнта коштує дуже дорого. Виправдати, при цьому і зберегти його допоможе раціонально складений графік робочого часу.

Плануючи свій робочий графік, не варто ставити перед собою будь-яких нездійсненних завдань, при цьому перетворюючи роботу в цілковите покарання.

Записуючи клієнтів, не потрібно забувати про їх номери телефонів, з-за того що вони можуть вам знадобитися, і навіть не один раз. Також хоч коротко позначайте, таку інформацію: що потрібно буде зробити, переваги даного клієнта, проблеми з його нігтями, реакція на матеріали, але також настрій клієнта, з яким він пішов у минулий раз. Саме ці нотатки допоможуть у подальшому спілкуванні з клієнтами.

навіть Дуже приємне враження справляє майстер, який вітає клієнта по імені, не заглядаючи в картотеку.
Намагайтеся при необхідності швидше і як можна точніше викликати в пам’яті запису. Наприклад, при останньому відвідуванні клієнту сподобалося рекомендований засіб, і при цьому він попросив дати пробник. При зустрічі розпитайте, застосовував він даний засіб, його відчуття.

Для записів вам буде необхідно вибирати великі щоденники або записні книжки, у них є можливість внести більше інформації.

Досить зручні щоденники, в які ви зможете вставити додаткові аркуші. Саме це дозволить зберегти вам загальну картину, але також при цьому зафіксувати розвиток, повністю відпаде необхідність проводити записи в спехе на окремих аркушах. Запис необхідно робити відразу ж після візиту клієнта. При запису удачі, але і те, що, не зацікавило або ж не сподобалося вашому клієнтові.

Як же витримати графік, який ви запланували?

Відмінно складений план може повністю зруйнуватися, якщо клієнти починають спізнюватися. Приміром, один з них спізнився на процедуру, та запланованих для цього півтора години просто не вистачило, тому і виходить, що роботу ви почали не в 11.00, як вже було заплановано, а в 11.20. А ваш наступний клієнт призначений вже на 12.30.

Так вам на проведення процедури залишається лише більше години. Що необхідно робити в поставленим перед вами ситуації, яка, не так вже й рідкісна? При цьому обов’язково будьте доброзичливим, у тому числі і дуже спокійним. Ні в якому разі не дозволяйте втягнути свою персону в досить тривалі переговори з причин запізнення, якими б сильними вони не були. Ввічливо, але твердо попередьте клієнта, що він, на жаль, буде повинен відмовитися від масажу який був запланований. В іншому випадку повністю порушиться весь ваш графік на запланований день.

Безумовно, тут є певний ризик, при якому можна втратити клієнта, тому, варто заради кожного з них йти на якісь жертви.

Організація свого робочого місця.
При обустроении нігтьової студії не варто забувати, що клієнт не залишить без уваги якість роботи, також і стан всього робочого місця. Чисте з гігієнічної точки зору робоче місце, зрозумілий факт. Продуманий порядок організації матеріалів, інструментів, але також і засобів на робочому місці дуже важливий. Порядок дозволить вам при роботі не витрачати зайвий час на пошуки певного матеріалу, і буде гласить про професійну репутацію в роботі. Небажано приймати їжу або пити за робочим столом, для цього необхідно буде просто зробити перерву

Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!

Написати коментар