1.    
  2.     Лікування нігтьового грибка

Лікування нігтьового грибка

Інфекційне захворювання, що надає яскраво виражене руйнівну дію на ніготь – це нігтьової грибок (оніхомікоз). Він призводить до ураження нігтів і, в кінцевому підсумку, до загальної інтоксикації організму. Тому без своєчасного та ефективного лікування не обійтися.

Грибок проникає в нігтьову пластину через:

1. порушення структури нігтя.

2. Травм нігтьових пластин.

3. Невдало виконаного манікюру і педикюру.

4. Супутньої соматичної патології (онкологія, ендокринопатія, захворювання шлунково-кишкового тракту).

5. Прийому лікарських засобів (гормональні препарати, цитостатики).

Важливий захисний фактор від грибка нігтів, як на руках, так і на нігтях, є фізіологічна швидкість росту пластин нігтів . Так, наприклад, якщо нігтьові пластини ростуть швидко, ризик виникнення і розвитку грибка значно нижче.

                                            

Види:

                        

Головні ознаки зараження нігтів грибком:

˗ Потовщення, відшарування або ламкість нігтя. < / p>

˗ Нігтьова пластина втрачає свій блиск і змінює блиск, при зараженні вона може ставати жовтого, коричневого, а іноді навіть зеленуватого кольору.

˗ піднігтьового гіперкератозу.

˗ околоногтевую запалення. < / o: p>

Грибкові захворювання найчастіше виникають через носіння звичайних панчіх або синтетичних шкарпеток. Також сильно впливає вологий мікроклімат. Найчастіше таке середовище виникає під накладними нігтями. Різні травми, ушкодження дають чималу вірогідність появи грибка або зараження. При перших симптомах необхідно звернутися до лікаря, і приступити до лікування. Існує багато методів лікування нігтьового грибка. Умовно їх можна розділити на дві великі групи:

1. Зовнішнє лікування, суть якого полягає в нанесенні на нігтьову пластину спеціальних протигрибкових лаків, гелів і кремів. Системні препарати активно впливають на грибок, але через токсичність їх не можна застосовувати протягом довгого часу.

2. Хірургічний метод, при якому видаляється ніготь або його частину. Він досить болючий, вимагає довгого загоєння, а результатом може виявитися відростання деформованої пластини нігтя.

Головною причиною оніхомікозу є гриби різних видів: дріжджові, плісняві та дерматофіти.

Салони краси Києва при лікуванні грибка нігтів використовують комплексний підхід, який гарантує повне вилікування. Перший етап передбачає проведення ретельної лабораторної діагностики. Таким чином, вдасться виявити різновид збудника інфекції. Після цього фахівець, в залежності від виявленого виду грибка, призначає спеціальні препарати.

На сьогоднішній день особливо затребуваними є комбіновані методики лікування грибка нігтів. Для цього використовується апаратна обробка нігтьових пластин. Дана процедура проводиться на апаратах, які мають всю необхідну медичну сертифікацію, швидко і абсолютно безболісно.

Під час апаратної обробки нігтьова пластина максимально стоншується. Таким чином, зовнішні лікарські препарати проникають набагато краще, а здорова нігтьова пластина відростає в рази швидше. Ця технологія – ідеальний варіант для лікування грибка на нігтях, де, як відомо, нігті відрізняються особливою щільністю.

Одним з найефективніших і абсолютно безпечних методів лікування нігтьового грибка є лазерне лікування. За допомогою лазерного обладнання відбувається стерилізація грибкових спор. Піднігтьового поверхню ретельно обробляється лазерним променем. Це метод, при якому немає побічних ефектів, найбільш прогресивний і вдосконалений. Після відростання нової нігтьової пластини Ви побачите результат.

Підготовка до процедури . За день до процедури слід акуратно отпарить ноги або руки в гарячій воді з додаванням однієї столової ложки соди і 50 грам господарського мила. Тривалість цієї процедури – від 15 до 20 хвилин. За допомогою косметичної пилочки слід акуратно підпиляти поверхню нігтя, максимально зрізавши його.

Для лікування оніхомікозу нігтів необхідно здати спеціальні аналізи. Щоб підготуватися до їх здачі, потрібно: не обрізати, чи не підпилювати нігті, не брати в протягом 10 днів внутрішні і зовнішні препарати, прибрати лак з нігтьової пластини за кілька діб до здачі.

Курс лікування грибка нігтів лазером становить від 6 до 10 процедур. Його вартість залежить від поширення грибкового захворювання. Перед початком курсу необхідно проконсультуватися у кваліфікованого фахівця – дерматолога. Він призначить здачу аналізів, за результатами яких буде проводитися лікування.

Для більшої ефективності отримання результату рекомендується поєднувати лікування протигрибковими препаратами з лазерною обробкою. < / o: p>

                                            

Вартість послуги Лікування нігтьового грибка:

                        

Вартість процедури в салонах краси Києва в середньому становить 100 гривень.

                                            

Протипоказання:

                        

Протипоказаннями при лазерному методі лікування нігтьового грибка є:

1. Хронічні, пухлинні, ендокринні захворювання.

2. Захворювання шкіри.

3. Порушення в роботі імунної системи.

4. Вагітність і годування груддю.

5. Суха і тонка шкіра в місцях лікування.

Переваги лазерної терапії

Лазерна терапія має ряд переваг: відсутність побічних ефектів, не застосовуються системні антигрибкові засоби; знищення грибка за допомогою проникнення інфрачервоного спектра; процедура абсолютно безболісна і не вимагає застосування місцевої анестезії.

Інфекційне захворювання, що надає яскраво виражене руйнівну дію на ніготь – це нігтьової грибок (оніхомікоз). Він призводить до ураження нігтів і, в кінцевому підсумку, до загальної інтоксикації організму. Тому без своєчасного та ефективного лікування не обійтися.

Написати коментар