1.    
  2.     Лазерна епіляція передній або задній поверхні стегон

Лазерна епіляція передній або задній поверхні стегон

28.12.2017

Серед представниць прекрасної половини людства особливою популярністю користується лазерна епіляція передній / задній поверхні стегон. Завдяки цій процедурі шкіра в цій зоні стає шовковистою і ніжнішою. Оголосив, після процедури лазерної епіляції стегон будь-яка жінка відчує себе справжньою королевою в басейні, на пляжі і в будь-який інший ситуації, де доводиться показувати ніжки.

Переваги лазерної епіляції передній або задній поверхні стегон

Процедура лазерної епіляції має ряд незаперечних переваг, серед яких слід особливо виділити безболісність (люди з особливо чутливою шкірою можуть відчувати невелике поколювання або пощипування) і швидке відновлення шкіри після процедури. Волоски, що відростає між процедурами, які не вростають.

Випромінювання лазера відмінно руйнує фолікули волосся. При цьому слід зазначити, що випромінювання анітрохи не зачіпає глибокі шари шкіри. Єдина мета лазера – меланін, який сконцентрований в активно зростаючих волоссі, перш за все, в їх кореневій системі. Цибулина і стрижень волосини відмінно поглинають лазерну енергію, нагріваючись і поступово розпадаючись. Надалі ріст волосся повністю припиняється. Але за одну процедуру позбутися зайвої рослинності на передній і задній поверхні стегон вкрай важко, а тому для повного вирішення проблеми знадобиться як мінімум п’ять-сім сеансів. Курс лазерної епіляції зробить шкіру стегон чистої, ніжної і здоровою. Кількість процедур підбирає лікар-косметолог. Також він контролює результативність і хід лазерної епіляції.

Підготовка до процедури

Для більшої ефективності проведення процедури слід ретельно до неї підготуватися.

1. За два-три тижні заборонено засмагати.

2. Не можна травмувати коріння волосяного покриву. Якщо раніше ви використовували механічний спосіб депіляції, то потрібно дочекатися повного відновлення волосся. Оптимальна довжина – від одного до трьох міліметрів. Довгі волоски під час процедури можуть викликати хворобливі відчуття і навіть викликати опіки. Саме тому до процедури рекомендується ретельно збрити небажані волосся, зосереджені на стегнах.

3. За кілька тижнів до процедури відмовтеся від прийому фотосенсибилизирующих ліків і препаратів, в основі яких тетрациклін.

Поверхня стегон досить велика, але епіляція даної області займе не дуже багато часу – в межах 45 хвилин. Довгоочікуваний ефект ви побачите вже після першого сеансу. Небажані волосся на стегнах істончатся і помітно зменшаться.

Процедура лазерної епіляції є безболісною і безпечною. Вона не залишає після себе негативних наслідків і яких-небудь ускладнень.

Волоски, оброблені лазером, почнуть випадати не відразу. Вони будуть витіснятися шкірою протягом двох-трьох тижнів. Перед тим, як почати курс, проконсультуйтеся з фахівцем.

Особливості послеепіляціонной догляду за шкірою

Після проходження лазерної епіляції потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

1 . Оброблену ділянку можна мити водою з дитячим милом.

2. Для відновлення вмісту вологи в зоні оброблюваної ділянки можна застосовувати спеціальну мазь.

3. Якщо після процедури утворилася кірки, категорично заборонено її здирати.

4. Оброблений лазером ділянку слід захищати від сонця.

5. Протягом двох-трьох днів після процедури не рекомендовано займатися плаванням або іншими різновидами спорту.

6. Деякий час відвідування солярію та сауни – під забороною.

Результативність лазерної епіляції

Лазерна епіляція здатна повністю вирішити проблему зайвої рослинності на стегнах. Після проходження курсу лазерної епіляції передній або задній поверхні стегон, ваші ніжки будуть виглядати ідеально.

                                                                 

Вартість послуги Лазерна епіляція бікіні (повне):

                        

Вартість процедури в салонах Києва залежить від індивідуальних особливостей клієнтів, а також від використовуваного лазера. Так, епіляція передній або задній поверхні стегна за допомогою олександритового лазера обійдеться вам в 550 гривень. Якщо в центрі краси використовується діодний лазер, вартість процедури складе близько 300 гривень.

                                            

Протипоказання:

                        

Лазерна епіляція передньої і задньої поверхні стегон користується особливим попитом серед жінок всього світу, але вона також має ряд обмежень і протипоказань. Так, наприклад, люди, які страждають від наявності гнійників на шкірі, мають цукровий діабет, варикозне розширення вен, онкологічні захворювання, не допускаються до впливу лазера. Лазерна епіляція також заборонена вагітним жінкам і годуючим мамам. Ділянки шкіри, що підлягають епіляції, повинні бути без великої кількості родимих ​​плям і родимок і не мати травм. Епіляція за допомогою лазера не проводиться також при індивідуальній непереносимості випромінювання світла і недостатньою регенерації тканин.

Промінь лазера має антибактеріальну та протизапальну впливом. Саме тому, шкіра після процедури буде не тільки ідеально гладенькою, але і більш здоровою.

Написати коментар