1.    
  2.     Лазерна епіляція колінних чашечок

Лазерна епіляція колінних чашечок

14.11.2017

Будь-яка представниця прекрасної половини людства прагне виглядати бездоганно. Приділяючи увагу красі ніг, не варто забувати і про колінах. Це пов’язано з тим, що вони беруть на себе значне навантаження під час ходьби, будучи з цієї причини найбільш вразливим місцем на ногах. Більшість чоловіків і жінок в досить молодому віці починають відчувати біль в колінних чашечках. При цьому далеко не всі звертають на це належної уваги. Естетичний аспект в даному випадку можна розцінювати як доповнення до медичного. Незалежно від того, чи є больові відчуття або дискомфорт в колінах, кожна представниця прекрасної половини людства прагне позбутися зайвої рослинності в цій зоні.

Лазерна епіляція колінних чашечок дозволяє назавжди позбутися від зайвого волосся і також розцінюється багатьма косметологами в якості унікального способу лікування колінних чашечок за допомогою точкового прогрівання.

В процесі впливу на небажану рослинність промінь лазера проникає в глибинні шари шкіри, дістаючи тим самим до цибулини волоса. Для повного знищення волосся зі стрижнем застосовується тепловий вплив. Енергія світла, яка потрапляє на волосяний стрижень, поступово модифікується в теплову енергію. Всього за частки секунди небажані волоски разом з коренем спалюються.

Варто відзначити, що під вплив лазерного пристрою потрапляють лише «молоді» волоски, які знаходяться в активній стадії росту. У них зосереджено максимальну кількість меланіну, а тому лазер чітко пізнає кожен окремо взятий волосок.

Якщо ви прагнете швидко і безболісно позбутися від зайвої рослинності в області колінних чашечок, подбайте про підбір косметичного центру. У салонах краси Києва ви знайдете сучасні лазерні апарати, які зроблять процедуру максимально комфортною.

Підготовка до лазерної епіляції колінних чашечок

На попередньої консультації лікар підбере найбільш оптимальну схему лазерного впливу. На даному етапі також визначається тип шкіри клієнта і її чутливість. Таким чином, можна правильно підібрати спеціальні знеболюючі препарати, а також налаштувати апарат на ту чи іншу довжину хвилі.

Перед початком сеансу довжина волосся на колінної чашечки повинна становити в межах 4 міліметрів. Бажано, щоб шкірний покрив не мав свіжого засмаги. За умови виконання всіх перерахованих вище рекомендацій сеанс пройде максимально успішно і безболісно.

Перед початком процедури лазерної епіляції колінних чашечок зона обробки змащується спеціальним гелем, який дозволяє додатково захистити шкірний покрив. Після нагрівання волосків відбувається охолодження покриву шкіри, що, в свою чергу, можна розцінювати як додатковий знеболюючий засіб. Тривалість процедури становить не більше 10-15 хвилин.

                                                                 

Вартість послуги Лазерна епіляція колінних чашечок:

                        

Вартість процедури в центрах і салонах краси Києва становить 250-300 гривень. Все залежить від індивідуальних особливостей клієнта і кількості сеансів.

                                            

Протипоказання:

                        

Серед протипоказань лазерної епіляції колінних чашечок слід назвати:

1. Наявність серцево-судинних захворювань.

2. Поразки шкіри в зоні обробки.

3. Цукровий діабет.

4. Період вагітності і лактації.

послеепіляціонной догляд

В деяких випадках після проходження сеансу лазерної епіляції можливо невелике почервоніння шкіри. Але це абсолютно безпечний і цілком закономірний процес, від якого вже через кілька годин не залишиться і сліду. Найчастіше загострення після процедури можуть бути викликані впливом сонячних променів. Саме тому доцільно використовувати захисний крем, клас захисту якого складає як мінімум 35 SPF. Видалення волосся за допомогою лазера дозволить назавжди забути про роздратованою шкірі і врослих волосках. У далеке минуле підуть віск і бритва.

На сьогоднішній день лазерна епіляція доступна не тільки для жінок, але і для чоловіків. Фахівці центрів краси розробляють для своїх клієнтів найбільш оптимальний комплекс процедур, які дозволяють максимально ефективно і назавжди позбутися від зайвої рослинності. Всі маніпуляції виконуються ретельно, з дотриманням техніки безпеки і стерильності. Але при цьому ви повинні підібрати перевірене заклад, який має виключно позитивні відгуки клієнтів.

Ефективність процедури

Після проходження повного курсу лазеротерапії колінних чашечок ви не тільки вирішите проблему зайвої рослинності в цій зоні, але і позбавитеся від дискомфорту і болю в колінних суглобах. Кількість процедур підбирається кожного клієнта індивідуально. В середньому для досягнення необхідного результату потрібно від п’яти до восьми сеансів. Центри естетичної медицини і салони краси Києва подбають про здоров’я і красу ваших колін! Запишіться на цю процедуру вже сьогодні!

Написати коментар