1.    
  2.     біозавивка вій

біозавивка вій

14.11.2017

Мабуть, ні що так не може прикрасити погляд жінки, як розкішний віяло довгих, густих і трохи підкручених вій. Знаючи це, дівчата масово озброюються як мінімум двома речами: спеціальним пристосуванням для підкручування вій і касторовою олією. Поряд з подібними «бабусиними» методами існують і куди більш прогресивні способи отримання шикарних вій. Серед таких процедур – біозавивка вій. Це процедура нового покоління, яка, однак, вже встигла скласти гідну конкуренцію нарощування вій.

Технологія проведення біозавивка вій

На сьогоднішній день біозавивку вій пропонують практично всі салони і центри краси Києва. І в цьому немає нічого дивного, адже серед клієнтів биозавивка вій – затребувана процедура. Вся процедура є безпечною і повністю безболісної (природно, за умови її правильного проведення).

Багато представниць прекрасної половини людства відносяться до біозавивку війок з побоюванням, приблизно так само, як і до хімічної завивки волосся – із застосуванням препаратів, що мають

агресивний склад. Але це думка абсолютно невірно. Біозавивка вій – повністю безпечна і щадна процедура, в процесі якої використовуються тільки натуральні препарати без перекису водню, аміаку та інших шкідливих компонентів.

Етапи проведення процедури біозавивка вій

Тривалість процедури не перевищує однієї години. Умовно всю процедуру можна розділити на наступні етапи.

Підготовчий етап. На даному етапі вії очищають від туші, пилу і бруду за допомогою спеціально призначеного для цього знежирюючого кошти. Одночасно з цим фахівець розміщує під нижніми століттями захисні подушечки з гідрогелем (вони запобігають потраплянню на шкіру використовуваних препаратів).

Основний етап. Цей етап починається з накручування війок на силіконові подушечки (маленькі прозорі бігуді). Майстер підбирає ідеальний розмір подушечки і акуратно прикріплює її до століття. Для додаткової фіксації використовується спеціальний косметичний клей. Головна умова – подушечки повинні максимально щільно прилягати до зони росту вій. Після цього трошки клею майстер наносить черзі на всі подушечки і акуратно прикріплює вії. Всі маніпуляції з віями виробляються за допомогою пінцета. Це досить копітка робота, адже слід стежити за тим, що волоски «дивилися» в одному напрямку і ні в якому разі не перехрещувалися.

Потім середня частина вій покривається на 8-15 хвилин спеціальним Размягчитель. Тут також є свої нюанси. Так, наприклад, в районі зовнішніх і внутрішніх куточків очей засіб наноситься тоненькою смужкою. Подібні маніпуляції надають завиткам в цих зонах м’яку форму. Залишки размягчители видаляються ватною паличкою. Наступний етап – використання фіксатора. Спосіб його нанесення, тривалість перебування на віях і зняття аналогічні Размягчитель. Потім майстер підживлює вії за допомогою косметичного масла.

Завершальний етап. На даному етапі вії обробляються за допомогою клінсера. Він дозволяє швидко і ефективно позбутися від залишків використовуваних засобів.

Догляд за віями після процедури

Більшість дівчат, які мріють про пухнастих, довгих і підкручених віях, задаються питанням – наскільки довго буде триматися результат біозавивка? Відповідно до відгуками представниць прекрасної половини людства, які вже встигли випробувати на собі біозавивку вій, ефект від даної процедури зберігається від восьми до дванадцяти тижнів.

Пам’ятайте про те, що протягом цього проміжку часу відбувається природне оновлення вій – за природними причинами вони випадають, а на їх місці з’являються нові вії. Щоб не було ніякого дисбалансу, кожні три-чотири тижні доцільно проводити корекцію форми завитого вій.

Що стосується тривалості збереження результату, то все залежить від того, наскільки правильно Ви будете доглядати за своїми віями. Так, наприклад, протягом доби після проведення біозавивка вій не рекомендується вмиватися. Макіяж можна буде нанести не раніше, ніж через добу-дві. Також як мінімум не кілька днів відмовтеся від відвідування сауни або лазні.

Процедура біозавивка, незважаючи на відмінний результат, не повинна проводитися регулярно. Не забувайте про те, що віям потрібно давати час для «відпочинку» і відновлення.

                                                                                      

Протипоказання:

                        

Біозавивка вій не загрожує організму, якщо, звичайно, мова не йде про серйозні протипоказання. Серед подібних обмежень слід назвати алергічні реакції на компоненти використовуваних препаратів. Саме тому до нанесення «чарівних» складів фахівці пропонують провести тест на їх переносимість. Також доцільно почекати з біозавивкою вій в період вагітності і лактації. При відсутності перерахованих вище протипоказань Ви можете сміливо записуватися на процедуру!

Написати коментар